Garanti ve İade Koşulları

Sipariş ettiğiniz ürünü herhangi bir nedenle iade etmek istediğinizde ürünün iade süresi, teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gündür. İlgili sürelerin aşılması durumunda, iade işlemi gerçekleştirilememektedir.

İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ve tekrar satılabilirlik özelliği bozulmamış olmalıdır. İade konu olan ürünü; faturası, orijinal kutusu ve ambalajı, birlikte gönderilen tüm aksesuarları ile birlikte, faturanızın arka yüzünde bulunan iade formunu eksiksiz doldurarak ve imzalayarak siparişinizi teslim aldığınız kargo firması ile kargo ücreti ödemeden bize karşı ödemeli gönderebilirsiniz, ürününüzü veya ürünlerinizi teslim aldığınız kargo firması dışında başka bir kargo firması ile gönderdiğiniz durumda kargonuzu teslim almadan geri göndeririz.

İade Adresi: Moda Gül

M.Nesih Özmen Mah. Nar.Sok.Örs İşmerkezi 20/5 Merter Göngören İstanbul

İade ürün/ürünlerin bedeli, ürünler depomuza ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, kredi kartı ile alındı ise kredi kartınıza iade edilmektedir. Ödemenizi kapıda ödeme yöntemi ile gerçekleştirdiyseniz, iade işlemlerinizin hızlı bir şekilde tamamlanması için, lütfen şahsınıza veya herhangi bir yakınıza ait, banka adı, banka hesap numarası ile IBAN bilgilerinizi de tarafımıza iletmenizi rica ederiz. Kapıda ödeme seçeneği ile alınan ürünlerin teslim alındıktan ve bedeli ödendikten sonraki iade işlemleri için; yukarıda yazılı bulunan normal iade prosedürleri geçerli olup, ürünün herhangi bir kusuru olmadığı durumlarda, bir adet Kargo Bedeli ve eğer Kapıda Ödeme ile satın alınmış ise bir adet Kapıda Ödeme Hizmet bedeli alışveriş toplam bedelinden düşürülerek tarafınıza iade edilir.

Tek kullanımlık, iç giyim ve aksesuar ürünlerinde iade kabul edilmemektedir.

Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin tamamı kredi kartınıza iade edilmektedir, ancak bankanız tarafından, iadenin geri ödemesi, yine taksitli şekilde kredi kartınıza yansıtılmaktadır.